Lid van verdienste

*) Dhr. J.M. (Koos) Ammerlaan †
Jan. 1990
o.a. vele jaren bestuurslid
*) Dhr. C.D.J. (Cor) van Boeijen
Jan. 1990
o.a. voorzitter redactie & bestuurslid
Dhr. A. (Aart) van Koot
Jan. 1990
Acht jaar penningmeester
*) Dhr. J.H. (Jan) Schreuder 
1989-1990
o.a. vz bouwcommissie & bestuurslid
Mw. C.J.L. (Corry) van Wijk †
Jan. 1990
o.a. 5 jaar vz BC, 10 jr. ORJT
Mw. A.A.R. (Lidy) Oskamp
Jan. 1990
o.a. jarenlang lid TC
Mw. I. (Ineke) van Kuilenburg
Jan. 1993
o.a. acht jaar voorzitter JC
Dhr. F.S.W. (Frans) Bogers
Jan. 1993
o.a. jarenlang voorzitter TC & voorzitter
Dhr. J.M. (John) van Gent †
Jan. 1993
o.a. jarenlang voorzitter JC en lid TC
Dhr. M.A.J. (Martien) van de Akker
Jan. 1995
16 jaar drukker clubblad en lid redactie commissie
Mw. R. (Ria) Bunnik
Jan. 1997
o.a. jarenlang lid OC & interne vrijdagcomp
Mw. M. (Marty) Floor
Jan. 1998
o.a. acht jaar lid JC, lid TC & 10 jr. vz. ORVT
Mw. G. (Gea) Tuhusula
Jan. 1999
o.a. vijf jaar voorzitter JC
Dhr. W.G.M. (Willem) van Loenen
Jan. 2004
Bijna vijftien jaar ICNC-commissie
*) Dhr. P.H.M.J. (Paul) Out
Jan. 2005
Zes jaar penningmeester
*) Mw. A.C.M. (Nolda) Tesson
Jan. 2005
Tien jaar bestuurslid (2e pen. Of OC)
Dhr. A. (Albert) Jonkers †
Jan. 2006
Lid bouwcie. & zeven jaar Vice-VZ
Dhr. G.R. (Jerry) Tuhusula
Jan. 2006
o.a. Lid JC & TC, twaalf jaar voorzitter ORT
Dhr. D.E. (Dimitry) Wijnen
Jan. 2008
o.a. 5 jr. bestuur (vz TC), 10 jr. TC, 10 jr. ORT, webmaster
Mw. A.M. (Anna) van Putten-Ceelie
Jan. 2016
2 jr. bestuur (vz EC), 3 jr. OTC, 6 jr. bestuur (secretaris.), 10 jr. ORVT.
Dhr. P. (Pascal) Tuhusula
Jan. 2016
15 jr. ORT (10 jr. vz. ORT), TC, Coördinator toernooien.
Dhr. R. (Raymond) van Keken
Jan. 2017
5 jr Vz, 5 jr Vz JC, 6 jaar penningmeester ORT
Dhr H.F.J. (Huub) van Aerssen
29-07-2017
10 jr Vz. Keimeppers, Klaverjassen, Maandag ITA heren, Voorzitter ITA, Redacteur

*) Inmiddels bevorderd tot Erelid

Ereleden overzicht