April 2018
Donderdag 5 april

Voorjaarscompetitie

t/m 31-05-2018
Donderdag 12 april

Voorjaarscompetitie

t/m 07-06-2018
Donderdag 19 april

Voorjaarscompetitie

t/m 14-06-2018
Vrijdag 20 april
09:30 – 11:30

Interne vrijdagochtend competitie

4 banen bezet

Zaterdag 21 april

Voorjaarscompetitie

Zondag 22 april

Voorjaarscompetitie

Maandag 23 april
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 24 april

Voorjaarscompetitie

Woensdag 25 april

Voorjaarscompetitie

Donderdag 26 april

Voorjaarscompetitie

t/m 21-06-2018
Vrijdag 27 april

Koningsdag (park vanaf 19:00 gesloten)

Maandag 30 april
19:30 – 21:30

Labelavond

Mei 2018
Zaterdag 5 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 6 mei

Voorjaarscompetitie

Maandag 7 mei
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 8 mei

Voorjaarscompetitie

Woensdag 9 mei

Voorjaarscompetitie

Donderdag 10 mei

Hemelvaartsdag (park vanaf 19:00 gesloten)

Vrijdag 11 mei
09:30 – 11:30

Interne vrijdagochtend competitie

4 banen bezet

Zaterdag 12 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 13 mei

Voorjaarscompetitie

Maandag 14 mei
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 15 mei

Voorjaarscompetitie

Woensdag 16 mei

Voorjaarscompetitie

Donderdag 17 mei

Voorjaarscompetitie

t/m 12-07-2018
Zondag 20 mei

1e Pinksterdag (park gesloten)

Maandag 21 mei

2e Pinksterdag (park vanaf 19:00 gesloten)

Dinsdag 22 mei

Voorjaarscompetitie

Woensdag 23 mei

Voorjaarscompetitie

Donderdag 24 mei

Voorjaarscompetitie

t/m 19-07-2018
Vrijdag 25 mei
09:30 – 11:30

Interne vrijdagochtend competitie

Zaterdag 26 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 27 mei

Voorjaarscompetitie

Maandag 28 mei
19:30 – 21:30

Labelavond

19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 29 mei

Voorjaarscompetitie

Woensdag 30 mei

Voorjaarscompetitie

11:00 – 19:30

Fiets-/boottocht

Donderdag 31 mei

Voorjaarscompetitie

t/m 26-07-2018
Juni 2018
Vrijdag 1 juni
09:30 – 11:30

Interne vrijdagochtend competitie

Zaterdag 2 juni

Voorjaarscompetitie

Zondag 3 juni

Voorjaarscompetitie

Maandag 4 juni
19:30 – 21:30

Labelavond

Vrijdag 8 juni
09:30 – 11:30

Interne vrijdagochtend competitie

Zondag 10 juni
09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 11 juni
19:30 – 21:30

Labelavond

Zondag 17 juni
09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 18 juni
19:30 – 21:30

Labelavond

Zaterdag 23 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

Zondag 24 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

08:30 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 25 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

Dinsdag 26 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

Woensdag 27 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

Donderdag 28 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

Vrijdag 29 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

Zaterdag 30 juni

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

Juli 2018
Zondag 1 juli

Open Randenbroek Toernooi (ORT)

08:30 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 2 juli
19:30 – 21:30

Labelavond

Zondag 8 juli

Open Randenbroek Kids Toernooi (ORKT)

Maandag 9 juli
19:30 – 21:30

Labelavond

Zaterdag 14 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Zondag 15 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Maandag 16 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Dinsdag 17 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Woensdag 18 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Donderdag 19 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Vrijdag 20 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Zaterdag 21 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Maandag 23 juli
19:30 – 21:30

Labelavond

Zaterdag 28 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Zondag 29 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Maandag 30 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Dinsdag 31 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Augustus 2018
Woensdag 1 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Donderdag 2 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Vrijdag 3 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Zaterdag 4 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Zondag 5 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Maandag 6 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 13 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 20 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 27 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 28 augustus
09:30 – 13:30

Invitatietoernooi (OTC)

Vrijdag 31 augustus

Jeugdkamp (extern)

September 2018
Zaterdag 1 september

Jeugdkamp (extern)

Zondag 2 september

Jeugdkamp (extern)

Maandag 3 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Zondag 9 september
09:00 – 12:00

World Tour (kids)

12:00

Tennis4Life

Maandag 10 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 13 september

Najaarscompetitie

Vrijdag 14 september

Rolstoel Tennis Toernooi (ORRT)

Zaterdag 15 september

Rolstoel Tennis Toernooi (ORRT)

Najaarscompetitie

Zondag 16 september

Rolstoel Tennis Toernooi (ORRT)

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 17 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 20 september

Najaarscompetitie

Zaterdag 22 september

Najaarscompetitie

Zondag 23 september

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 24 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 27 september

Najaarscompetitie

Zaterdag 29 september

Najaarscompetitie

Zondag 30 september

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Oktober 2018
Maandag 1 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 4 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 6 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 7 oktober

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 8 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 11 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 13 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 14 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 15 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 18 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 20 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 21 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 22 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 25 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 27 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 28 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 29 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 30 oktober
09:30 – 13:30

Herfsttoernooi (OTC)

November 2018
Vrijdag 2 november

MOVEmber (ORNT)

Zaterdag 3 november

MOVEmber (ORNT)

Zondag 4 november

MOVEmber (ORNT)

Maandag 5 november

MOVEmber (ORNT)

Dinsdag 6 november

MOVEmber (ORNT)

Woensdag 7 november

MOVEmber (ORNT)

Donderdag 8 november

MOVEmber (ORNT)

Vrijdag 9 november

MOVEmber (ORNT)

Zaterdag 10 november

MOVEmber (ORNT)

Zondag 11 november

MOVEmber (ORNT)

Maandag 12 november
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 19 november
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 26 november
19:30 – 21:30

Labelavond

December 2018
Maandag 3 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 10 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 17 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 24 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 25 december

1e Kerstdag (Park gesloten)

Woensdag 26 december

2e Kerstdag (Park gesloten)

Maandag 31 december
19:00

Oudjaarsdag (Park gesloten vanaf 14:00)

Januari 2019
Dinsdag 1 januari

Nieuwjaarsdag (Park gesloten)

Zondag 6 januari
16:00 – 18:00

Nieuwjaarsreceptie & teambekendmaking

Maandag 7 januari

Labelavond

Maandag 14 januari

Labelavond

Maandag 21 januari

Labelavond