September 2018
Donderdag 20 september

Najaarscompetitie donderdag (extern)

Vrijdag 21 september
19:00 – 23:59

Najaarscompetitie vrijdag (extern)

Zaterdag 22 september

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 23 september

Najaarscompetitie zondag

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 24 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 27 september

Najaarscompetitie donderdag

Vrijdag 28 september
19:00 – 23:59

Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 29 september

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 30 september

Najaarscompetitie zondag

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Oktober 2018
Maandag 1 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 3 oktober
13:30 – 17:00

Bridgen

Donderdag 4 oktober

Najaarscompetitie donderdag (extern)

Vrijdag 5 oktober
18:00 – 23:59

Najaarscompetitie vrijdag (extern)

Zaterdag 6 oktober

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 7 oktober

Najaarscompetitie zondag

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 8 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 11 oktober

Najaarscompetitie donderdag (extern)

Vrijdag 12 oktober
19:00 – 23:59

Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 13 oktober

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 14 oktober

Najaarscompetitie zondag

Maandag 15 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 17 oktober
13:30 – 17:00

Bridgen

Donderdag 18 oktober

Najaarscompetitie donderdag

Vrijdag 19 oktober
18:00 – 23:59

Najaarscompetitie vrijdag (extern)

Zaterdag 20 oktober

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 21 oktober

Najaarscompetitie zondag

Maandag 22 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 24 oktober
13:30 – 17:00

Klaverjassen

Donderdag 25 oktober

Najaarscompetitie donderdag

Vrijdag 26 oktober
18:00 – 23:59

Najaarscompetitie vrijdag (extern)

Zaterdag 27 oktober

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 28 oktober

Najaarscompetitie zondag

Maandag 29 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 30 oktober
09:30 – 13:30

Herfsttoernooi (OTC)

Woensdag 31 oktober
13:30 – 17:00

Bridgen

November 2018
Vrijdag 2 november
19:00

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Zaterdag 3 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Zondag 4 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Maandag 5 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Dinsdag 6 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Woensdag 7 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Donderdag 8 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Vrijdag 9 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Zaterdag 10 november

MOVEmber (ORNT)

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Zondag 11 november

MOVEmber (ORNT) Finales

@ LTV Randenbroek

MOVEmber - Open Randenbroek Najaars Toernooi

Maandag 12 november
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 14 november
13:30 – 17:00

Bridgen

Zondag 18 november
10:00 – 12:00

Buddy ochtend

Maandag 19 november
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 21 november
13:30 – 17:00

Klaverjassen

Zaterdag 24 november
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Zondag 25 november
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Maandag 26 november
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 28 november
13:30 – 17:00

Bridgen

December 2018
Maandag 3 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Zaterdag 8 december
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Zondag 9 december
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Maandag 10 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 12 december
13:30 – 17:00

Bridgen

Zondag 16 december
10:00 – 12:00

Buddy ochtend

Maandag 17 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Woensdag 19 december
13:30 – 17:00

Klaverjassen

Zaterdag 22 december
Zondag 23 december
Maandag 24 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 25 december

1e Kerstdag (Park gesloten)

Woensdag 26 december

2e Kerstdag (Park gesloten)

Maandag 31 december
19:00

Oudjaarsdag (Park gesloten vanaf 14:00)

Januari 2019
Dinsdag 1 januari

Nieuwjaarsdag (Park gesloten)

Zondag 6 januari
16:00 – 18:00

Nieuwjaarsreceptie & teambekendmaking

Maandag 7 januari

Labelavond

Zaterdag 12 januari
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Zondag 13 januari
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Maandag 14 januari

Labelavond

Woensdag 16 januari
13:30 – 17:00

Bridgen

Maandag 21 januari

Labelavond

Woensdag 23 januari
13:30 – 17:00

Klaverjassen

Zaterdag 26 januari
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Zondag 27 januari
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Woensdag 30 januari
13:30 – 17:00

Bridgen

Februari 2019
Zaterdag 9 februari
12:30 – 17:00

Wintercompetitie

Zondag 10 februari
Woensdag 13 februari
13:30 – 17:00

Bridgen

Zondag 17 februari
10:00 – 12:00

Buddy ochtend

12:30 – 17:00

Finale Wintercompetitie

Woensdag 20 februari
13:30 – 17:00

Klaverjassen

Woensdag 27 februari
13:30 – 17:00

Bridgen

Maart 2019
Zondag 3 maart
10:00 – 12:00

Buddy ochtend

Woensdag 6 maart
13:30 – 17:00

Bridgen

Woensdag 13 maart
13:30 – 17:00

Klaverjassen