Mei 2018
Donderdag 24 mei

Voorjaarscompetitie

t/m 19-07-2018
Donderdag 31 mei

Voorjaarscompetitie

t/m 26-07-2018
Juli 2018
Donderdag 19 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Vrijdag 20 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Zaterdag 21 juli

Open Randenbroek Jeugdtoernooi (ORJT)

Maandag 23 juli
19:30 – 21:30

Labelavond

Zaterdag 28 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Zondag 29 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Maandag 30 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Dinsdag 31 juli

Keimeppers 49+ (ORVT)

Augustus 2018
Woensdag 1 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Donderdag 2 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Vrijdag 3 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Zaterdag 4 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Zondag 5 augustus

Keimeppers 49+ (ORVT)

Maandag 6 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 13 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 20 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 27 augustus
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 28 augustus
09:30 – 13:30

Invitatietoernooi (OTC)

Vrijdag 31 augustus

Jeugdkamp (extern)

September 2018
Zaterdag 1 september

Jeugdkamp (extern)

Zondag 2 september

Jeugdkamp (extern)

Maandag 3 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Zondag 9 september
09:00 – 12:00

World Tour (kids)

12:00

Tennis4Life

Maandag 10 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 13 september

Najaarscompetitie

Vrijdag 14 september

Rolstoel Tennis Toernooi (ORRT)

Zaterdag 15 september

Rolstoel Tennis Toernooi (ORRT)

Najaarscompetitie

Zondag 16 september

Rolstoel Tennis Toernooi (ORRT)

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 17 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 20 september

Najaarscompetitie

Zaterdag 22 september

Najaarscompetitie

Zondag 23 september

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 24 september
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 27 september

Najaarscompetitie

Zaterdag 29 september

Najaarscompetitie

Zondag 30 september

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Oktober 2018
Maandag 1 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 4 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 6 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 7 oktober

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour (kids)

Maandag 8 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 11 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 13 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 14 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 15 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 18 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 20 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 21 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 22 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Donderdag 25 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 27 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 28 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 29 oktober
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 30 oktober
09:30 – 13:30

Herfsttoernooi (OTC)

November 2018
Vrijdag 2 november

MOVEmber (ORNT)

Zaterdag 3 november

MOVEmber (ORNT)

Zondag 4 november

MOVEmber (ORNT)

Maandag 5 november

MOVEmber (ORNT)

Dinsdag 6 november

MOVEmber (ORNT)

Woensdag 7 november

MOVEmber (ORNT)

Donderdag 8 november

MOVEmber (ORNT)

Vrijdag 9 november

MOVEmber (ORNT)

Zaterdag 10 november

MOVEmber (ORNT)

Zondag 11 november

MOVEmber (ORNT)

Maandag 12 november
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 19 november
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 26 november
19:30 – 21:30

Labelavond

December 2018
Maandag 3 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 10 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 17 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Maandag 24 december
19:30 – 21:30

Labelavond

Dinsdag 25 december

1e Kerstdag (Park gesloten)

Woensdag 26 december

2e Kerstdag (Park gesloten)

Maandag 31 december
19:00

Oudjaarsdag (Park gesloten vanaf 14:00)

Januari 2019
Dinsdag 1 januari

Nieuwjaarsdag (Park gesloten)

Zondag 6 januari
16:00 – 18:00

Nieuwjaarsreceptie & teambekendmaking

Maandag 7 januari

Labelavond

Maandag 14 januari

Labelavond

Maandag 21 januari

Labelavond